Minister

Johannes Sikkar

Ministri ülesanne Ametiaeg
peaministri asetäitja ja siseminister 12.01.1953 - 22.08.1960
portfellita minister, majandusministri ülesannete täitja, peaministri ülesannete täitja alates 22.04.1952 20.04.1952 - 12.01.1953