Minister

Johannes-Friedrich Zimmermann

Ministri ülesanne Ametiaeg
põllutööminister 18.05.1933 - 21.10.1933
majandusminister 19.07.1932 - 01.11.1932
majandusminister 09.07.1929 - 12.02.1931