Minister

Johan Müller

Ministri ülesanne Ametiaeg
kohtu- ja siseminister kuni 01.04.1934, kohtuminister alates 01.04.1934, siseministri kohusetäitja 01.04.1934-25.08.1934 21.10.1933 - 09.05.1938