Minister

Jaan Tõnisson

Jaan Tõnisson
Ministri ülesanne Ametiaeg
riigivanem 18.05.1933 - 21.10.1933
välisminister, riigivanema asetäitja alates 19.02.1932 19.02.1932 - 19.07.1932
välisminister, riigivanema asetäitja alates 26.02.1931 12.02.1931 - 19.02.1932
riigivanem 09.12.1927 - 04.12.1928
peaminister 30.07.1920 - 26.10.1920
peaminister, kaubandus-tööstusministri kohusetäitja alates 17.04.1920 18.11.1919 - 28.07.1920
välisministri kohusetäitja 06.06.1919 - 29.07.1919
täievoliline minister välismaal 27.11.1918 - 09.05.1919
minister ilma portfellita 12.11.1918 - 27.11.1918