Minister

Jaan Soots

Ministri ülesanne Ametiaeg
sõjaminister, riigivanema asetäitja alates 25.08.1926, siseministri kohusetäitja alates 12.11.1926 23.07.1926 - 04.03.1927
sõjaminister 15.12.1925 - 23.07.1926
sõjaminister 16.12.1924 - 15.12.1925
sõjaminister 21.11.1922 - 02.08.1923
sõjaminister 25.01.1921 - 21.11.1922