Minister

Jaan Lattik

Ministri ülesanne Ametiaeg
välisminister, põllutööministri kohusetäitja alates 26.01.1931 09.07.1929 - 12.02.1931
välisminister 04.12.1928 - 09.07.1929
haridusminister 04.03.1927 - 09.12.1927
haridusminister 23.07.1926 - 04.03.1927
haridusminister 15.12.1925 - 23.07.1926