Minister

Jaan Hünerson

Ministri ülesanne Ametiaeg
haridus- ja sotsiaalminister 19.07.1932 - 01.11.1932
haridus- ja sotsiaalminister 19.02.1932 - 19.07.1932
põllutööminister 20.11.1931 - 19.02.1932
kohtu- ja siseminister kuni 20.11.1931, põllutööminister alates 20.11.1931 12.02.1931 - 20.11.1931
haridus- ja sotsiaalminister 09.07.1929 - 12.09.1931
siseminister 09.12.1927 - 04.12.1928
siseminister, riigivanema asetäitja alates 13.04.1927 04.03.1927 - 09.12.1927