Minister

Jaak Leimann

Ministri ülesanne Ametiaeg
majandusminister 17.03.1997 - 25.03.1999
majandusminister 02.12.1996 - 17.03.1997
üleminekuvalitsuse majandusminister 11.04.1990 - 30.01.1992