Minister

Jaak Aaviksoo

Jaak Aaviksoo
Ministri ülesanne Ametiaeg
haridus- ja teadusminister 06.04.2011 - 26.03.2014
kaitseminister 05.04.2007 - 06.04.2011
kultuuri- ja haridusminister 6.11.1995-1.01.1996, haridusminister 1.01.1996-30.11.1996 06.11.1995 - 30.11.1996