Minister

Ivar Paljak

Ministri ülesanne Ametiaeg
sotsiaalminister, haridusministri kohusetäitja alates 23.02.1992 20.06.1990 - 07.10.1992
portfellita minister 05.06.1985 - 20.06.1990