Minister

Ivari Padar

Ivari Padar
Ministri ülesanne Ametiaeg
põllumajandusminister 07.04.2014 - 09.04.2015
rahandusminister 05.04.2007 - 21.05.2009
põllumajandusminister 25.03.1999 - 28.01.2002