Minister

Heiki Kranich

Ministri ülesanne Ametiaeg
keskkonnaminister 28.01.2002 - 10.04.2003
keskkonnaminister 25.03.1999 - 28.01.2002
rahandusminister 12.01.1994 - 21.06.1994