Minister

Georg Vestel (Westel)

Ministri ülesanne Ametiaeg
rahaminister, riigivanema asetäitja alates 29.08.1923 02.08.1923 - 26.03.1924
raha- ja kaubandus-tööstusminister, välisministri kohusetäitja kuni 01.12.1922, riigivanema asetäitja alates 01.12.1922 21.11.1922 - 02.08.1923
rahaminister, riigivanema asetäitja alates 23.11.1921 25.01.1921 - 21.11.1922