Minister

Friedrich Karl Akel

Friedrich Karl Akel
Ministri ülesanne Ametiaeg
välisminister 02.06.1936 - 09.05.1938
välisminister 04.03.1927 - 11.11.1927
välisminister 23.07.1926 - 04.03.1927
riigivanem 26.03.1924 - 16.12.1924
välisminister 02.08.1923 - 26.03.1924