Minister

Enno Penno

Ministri ülesanne Ametiaeg
peaministri asetäitja 01.03.1990 - 20.06.1990
peaministri asetäitja 01.03.1990 - 07.10.1992
teedeminister ja haridusministri kohusetäitja 01.01.1962 - 01.03.1964