Minister

Edgar Savisaar

Edgar Savisaar
Ministri ülesanne Ametiaeg
majandus- ja kommunikatsiooniminister 13.04.2005 - 05.04.2007
siseminister 17.04.1995 - 10.10.1995
üleminekuvalitsuse esimees (peaminister) 03.04.1990 - 30.01.1992