Minister

August Rei

August Rei
Ministri ülesanne Ametiaeg
välisminister 18.09.1944 - 09.01.1945
välisminister, riigivanema asetäitja alates 02.11.1932 01.11.1932 - 18.05.1933
riigivanem 04.12.1928 - 09.07.1929
töö- ja hoolekandeminister (kuni 23.12.1918), peaministri asetäitja (kuni 24.01.1919) 27.11.1918 - 24.01.1919