Minister

August Kerem

Ministri ülesanne Ametiaeg
kaitseminister 18.05.1933 - 21.10.1933
kaitseminister, riigivanema asetäitja alates 17.08.1932 19.07.1932 - 01.11.1932
kaitseminister 19.02.1932 - 19.07.1932
kaitseminister 12.02.1931 - 19.02.1932
põllutööminister, riigivanema asetäitja alates 27.07.1929 09.07.1929 - 23.01.1931
teedeminister, riigivanema asetäitja alates 14.12.1927 09.12.1927 - 04.12.1928
teedeminister 04.03.1927 - 09.12.1927
teedeminister 23.07.1926 - 04.03.1927
põllutööminister 16.12.1924 - 15.12.1925
põllutööminister, teedeministri kohusetäitja alates 03.12.1924 26.03.1924 - 16.12.1924