Minister

August Jürima (Jürman(n))

Ministri ülesanne Ametiaeg
siseminister 12.10.1939 - 21.06.1940
majandusminister 01.11.1932 - 18.05.1933
põllutööminister kuni 20.11.1931, majandusminister alates 20.11.1931 20.11.1931 - 19.02.1932
põllutööminister 12.02.1931 - 20.11.1931
teedeminister 09.07.1929 - 12.02.1931