Minister

August Janson

Ministri ülesanne Ametiaeg
kaubandus-tööstusministri kohusetäitja 09.05.1919 - 18.11.1919
tööstus- ja kaubandusminister (kohusetäitja 27.01.1919-11.03.1919) 12.03.1919 - 09.05.1919