Minister

Arvo Niitenberg

Ministri ülesanne Ametiaeg
minister 08.11.1994 - 17.04.1995
energeetikaminister 22.10.1992 - 08.11.1994
üleminekuvalitsuse minister 15.06.1992 - 22.10.1992