Minister

Arvo Horm

Ministri ülesanne Ametiaeg
portfellita minister 20.06.1990 - 07.10.1992
majandusminister kuni 24.08.1977, edasi portfellita minister 08.05.1971 - 20.06.1990
majandusminister 01.03.1964 - 08.05.1971
portfellita minister ja majandusministri kohusetäitja, alates 02.04.1963 välisministri kohusetäitja 01.01.1962 - 01.03.1964
portfellita minister 10.09.1956 - 01.01.1962