Minister

Artur Tupits

Ministri ülesanne Ametiaeg
põllutööminister 12.10.1939 - 21.06.1940
põllutööminister 09.05.1938 - 12.10.1939
põllutööminister 11.09.1937 - 09.05.1938
põllutööminister 01.11.1932 - 18.05.1933