Minister

Anton (Ants, Hans) Piip

Anton (Ants, Hans) Piip
Ministri ülesanne Ametiaeg
välisminister, teedeministri kt. 26.01.1921-16.12.1921, kaubandus-, tööstus- ja tööministri kt. 23.11.1921-16.12.1921 25.01.1921 - 20.10.1922
välisministri kohusetäitja 09.10.1919 - 18.11.1919