Minister

Andrus Ansip

Andrus Ansip
Ministri ülesanne Ametiaeg
peaminister 06.04.2011 - 26.03.2014
peaminister 05.04.2007 - 06.04.2011
peaminister 13.04.2005 - 05.04.2007
majandus- ja kommunikatsiooniminister 13.09.2004 - 13.04.2005