Minister

Aleksander Warma

Aleksander Warma
Ministri ülesanne Ametiaeg
peaministri asetäitja, välisminister ja kohtuministri kohusetäitja 01.01.1962 - 30.03.1963
välisminister ja kohtuministri kohusetäitja, haridusministri ja sotsiaalministri ülesannete täitja alates 14.01.1953 12.01.1953 - 01.01.1962