Minister

Aleksander Sikkal

Ministri ülesanne Ametiaeg
üleminekuvalitsuse kaubandusminister 30.01.1992 - 22.04.1992
üleminekuvalitsuse kaubandusminister 01.01.1992 - 30.01.1992
üleminekuvalitsuse materiaalsete ressursside minister 17.04.1990 - 31.12.1991