Minister

Aleksander Oinas

Ministri ülesanne Ametiaeg
teedeminister 12.02.1931 - 19.02.1932
rahaminister ja kaubandus-tööstusminister 04.12.1928 - 09.07.1929
siseminister 09.05.1919 - 18.07.1919