Minister

Aleksander Hellat

Ministri ülesanne Ametiaeg
välisminister 11.11.1927 - 09.12.1927
välisminister, kohtuministri kohusetäitja alates 19.01.1923 28.11.1922 - 02.08.1923
siseminister 18.11.1919 - 28.07.1920
siseminister 29.07.1919 - 18.11.1919