Minister

Ado Anderkopp

Ministri ülesanne Ametiaeg
kohtu- ja siseminister 01.11.1932 - 18.05.1933
kohtu- ja siseminister 19.07.1932 - 01.11.1932
kohtu- ja siseminister 19.02.1932 - 19.07.1932
kohtu- ja siseminister 12.04.1930 - 12.02.1931
sõjaminister 02.08.1923 - 19.02.1924