Minister

Ado (Aadu) Birk

Ado (Aadu) Birk
Ministri ülesanne Ametiaeg
välisminister 23.10.1925 - 15.12.1925
välisminister 30.07.1920 - 26.10.1920
välisminister 18.11.1919 - 28.07.1920