Varasemad valitsused

Valitsus 29.04.2019 - ...

Päevad ametis: 547

Eesti Keskerakond, Eesti Konsevatiivne Rahvaerakond, Isamaa Erakond

Valitsuse number 50
Role Name
peaminister Jüri Ratas
rahvastikuminister Riina Solman
välisminister Urmas Reinsalu
kultuuriminister Tõnis Lukas
riigihalduse minister Jaak Aab
haridus- ja teadusminister Mailis Reps (Rand)
väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Kert Kingo (16.05.2019-25.10.2019)
maaeluminister Mart Järvik (29.04.2019-25.11.2019)
rahandusminister Martin Helme
kaitseminister Jüri Luik
väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Kaimar Karu (07.11.2019-20.04.2020)
majandus- ja taristuminister Taavi Aas
sotsiaalminister Tanel Kiik
justiitsminister Raivo Aeg
maaeluminister Arvo Aller (10.12.2019-...)
siseminister Mart Helme
väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Marti Kuusik (29.04.2019-30.04.2019)
keskkonnaminister Rene Kokk
väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Raul Siem (21.04.2020-...)