Varasemad valitsused

Valitsus 23.11.2016 - ...

Päevad ametis: 751

Ametivanne

Valitsuse number 49
Role Name
peaminister Jüri Ratas
siseminister Katri Raik (26.11.2018-...)
tervise- ja tööminister Riina Sikkut (02.05.2018-...)
tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski (23.11.2016-02.05.2018)
kaitseminister Jüri Luik (12.06.2017-...)
haridus- ja teadusminister Mailis Reps (Rand)
välisminister Sven Mikser
keskkonnaminister Siim Valmar Kiisler (12.06.2017-...)
maaeluminister Tarmo Tamm (12.12.2016-...)
rahandusminister Toomas Tõniste (12.06.2017-...)
sotsiaalkaitseminister Kaia Iva
kultuuriminister Indrek Saar
justiitsminister Urmas Reinsalu
majandus- ja taristuminister Kadri Simson
ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo (23.11.2016-22.08.2018)
ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Rene Tammist (22.08.2018-...)
siseminister Andres Anvelt (23.11.2016-26.11.2018)
riigihalduse minister Jaak Aab (12.06.2017-02.05.2018)
riigihalduse minister Janek Mäggi (02.05.2018-...)
rahandusminister Sven Sester (23.11.2016-12.06.2017)
keskkonnaminister Marko Pomerants (23.11.2016-12.06.2017)
riigihalduse minister Mihhail Korb (23.11.2016-12.06.2017)
kaitseminister Margus Tsahkna (23.11.2016-12.06.2017)
maaeluminister Martin Repinski (23.11.2016-09.12.2016)