Varasemad valitsused

Role Name
peaminister Taavi Rõivas
tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski (14.09.2015-23.11.2016)
sotsiaalkaitseminister Margus Tsahkna
välisminister Jürgen Ligi (12.09.2016-23.11.2016)
haridus- ja teadusminister Maris Lauri (13.09.2016-23.11.2016)
keskkonnaminister Marko Pomerants
maaeluminister Urmas Kruuse
rahandusminister Sven Sester
kaitseminister Hannes Hanso (14.09.2015-23.11.2016)
kultuuriminister Indrek Saar
justiitsminister Urmas Reinsalu
majandus- ja taristuminister Kristen Michal
ettevõtlusminister Liisa Oviir (14.09.2015-23.11.2016)
siseminister Hanno Pevkur
riigihalduse minister Arto Aas
välisminister Marina Kaljurand (16.07.2015-12.09.2016)
haridus- ja teadusminister Jürgen Ligi (09.04.2015-12.09.2016)
kaitseminister Sven Mikser (09.04.2015-14.09.2015)
välisminister Keit Pentus-Rosimannus (09.04.2015-15.07.2015)
tervise- ja tööminister Rannar Vassiljev (09.04.2015-14.09.2015)
ettevõtlusminister Urve Palo (09.04.2015-14.09.2015)