Varasemad valitsused

Role Name
peaminister Taavi Rõivas
kaitseminister Sven Mikser
kultuuriminister Urve Tiidus
haridus- ja teadusminister Jevgeni Ossinovski
Rahandusminister Maris Lauri (03.11.2014-09.04.2015)
Majandus- ja taristuminister Urve Palo (02.07.2014-09.04.2015)
justiitsminister Andres Anvelt
välisminister Keit Pentus-Rosimannus (17.11.2014-09.04.2015)
Sotsiaalkaitseminister Helmen Kütt (02.07.2014-09.04.2015)
siseminister Hanno Pevkur
keskkonnaminister Mati Raidma (17.11.2014-09.04.2015)
Väliskaubandus- ja ettevõtlusminister Anne Sulling (02.07.2014-09.04.2015)
Tervise- ja tööminister Urmas Kruuse (02.07.2014-09.04.2015)
põllumajandusminister Ivari Padar (07.04.2014-09.04.2015)
Minister Anne Sulling (26.03.2014-02.07.2014)
välisminister Urmas Paet (26.03.2014-17.11.2014)
rahandusminister Jürgen Ligi (26.03.2014-03.11.2014)
Majandus- ja kommunikatsiooniminister Urve Palo (26.03.2014-02.07.2014)
sotsiaalminister Helmen Kütt (26.03.2014-02.07.2014)
Minister Urmas Kruuse (26.03.2014-02.07.2014)
keskkonnaminister Keit Pentus-Rosimannus (26.03.2014-17.11.2014)
Põllumajandusminister Andres Anvelt (26.03.2014-07.04.2014)
Regionaalminister Hanno Pevkur (26.03.2014-02.07.2014)