Varasemad valitsused

Valitsus 06.04.2011 - 26.03.2014

Päevad ametis: 1086

Eesti Reformierakond, Isamaa ja Res Publica Liit

Valitsusliidu programm

Ülevaade Vabariigi Valitsuse tegevusprogrammi 2011-2015 täitmisest (aprill 2011- märts 2014)

Ametivanne

Valitsuse number 46
Role Name
peaminister Andrus Ansip
regionaalminister Siim Valmar Kiisler
kaitseminister Urmas Reinsalu (14.05.2012-26.03.2014)
kultuuriminister Rein Lang (06.04.2011-04.12.2013)
siseminister Ken-Marti Vaher
haridus- ja teadusminister Jaak Aaviksoo
kultuuriminister Urve Tiidus (04.12.2013-26.03.2014)
majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts
justiitsminister Kristen Michal (06.04.2011-10.12.2012)
põllumajandusminister Helir-Valdor Seeder
välisminister Urmas Paet
kaitseminister Mart Laar (06.04.2011-11.05.2012)
rahandusminister Jürgen Ligi
sotsiaalminister Taavi Rõivas (11.12.2012-26.03.2014)
keskkonnaminister Keit Pentus-Rosimannus
sotsiaalminister Hanno Pevkur (06.04.2011-10.12.2012)
justiitsminister Hanno Pevkur (10.12.2012-26.03.2014)