Varasemad valitsused

Valitsus 05.04.2007 - 06.04.2011

Päevad ametis: 1463

Eesti Reformierakond, Isamaa ja Res Publica Liit, Sotsiaaldemokraatlik Erakond (kuni 21.05.2009)

Valitsusliidu programm

Ülevaade Vabariigi Valitsuse tegevusprogrammi 2007-2011 täitmisest

Ametivanne

Valitsuse number 45
Role Name
peaminister Andrus Ansip
rahandusminister Ivari Padar (05.04.2007-21.05.2009)
välisminister Urmas Paet
siseminister Marko Pomerants (04.06.2009-06.04.2011)
haridus- ja teadusminister Tõnis Lukas
regionaalminister Siim Valmar Kiisler (23.01.2008-06.04.2011)
majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts
siseminister Jüri Pihl (05.04.2007-21.05.2009)
justiitsminister Rein Lang
minister Urve Palo (05.04.2007-21.05.2009)
põllumajandusminister Helir-Valdor Seeder
kaitseminister Jaak Aaviksoo
regionaalminister Vallo Reimaa (05.04.2007-22.01.2008)
rahandusminister Jürgen Ligi (04.06.2009-06.04.2011)
sotsiaalminister Maret Maripuu (05.04.2007-23.02.2009)
keskkonnaminister Jaanus Tamkivi
sotsiaalminister Hanno Pevkur (23.02.2009-06.04.2011)
kultuuriminister Laine Jänes