Varasemad valitsused

Valitsus 13.04.2005 - 05.04.2007

Päevad ametis: 723

Eesti Reformierakond, Eesti Keskerakond, Eestimaa Rahvaliit

Koalitsioonilepe

Ametivanne

Valitsuse number 44
Role Name
peaminister Andrus Ansip
põllumajandusminister Ester Tuiksoo
regionaalminister Jaan Õunapuu
keskkonnaminister Rein Randver (11.10.2006-05.04.2007)
rahandusminister Aivar Sõerd
haridus- ja teadusminister Mailis Reps (Rand)
minister Paul-Eerik Rummo
keskkonnaminister Villu Reiljan (13.04.2005-08.10.2006)
siseminister Kalle Laanet
justiitsminister Rein Lang
kultuuriminister Raivo Palmaru
sotsiaalminister Jaak Aab
kaitseminister Jürgen Ligi (10.10.2005-05.04.2007)
majandus- ja kommunikatsiooniminister Edgar Savisaar
välisminister Urmas Paet
kaitseminister Jaak Jõerüüt (13.04.2005-07.10.2005)