Varasemad valitsused

Valitsus 10.04.2003 - 13.04.2005

Päevad ametis: 735

Res Publica, Eesti Reformierakond, Eestimaa Rahvaliit

Res Publica, Eesti Reformierakonna ja Eestimaa Rahvaliidu koalitsioonileping aastateks 2003–2007

Ametivanne

Valitsuse number 43
Role Name
peaminister Juhan Parts
põllumajandusminister Ester Tuiksoo (05.04.2004-13.04.2005)
sotsiaalminister Marko Pomerants
keskkonnaminister Villu Reiljan
minister Jaan Õunapuu (10.04.2003-13.04.2004)
põllumajandusminister Tiit Tammsaar (10.04.2003-02.04.2004)
haridus- ja teadusminister Toivo Maimets
välisminister Rein Lang (22.02.2005-13.04.2005)
kultuuriminister Urmas Paet
rahandusminister Taavi Veskimägi (06.10.2003-13.04.2005)
justiitsminister Ken-Marti Vaher
välisminister Kristiina Ojuland (10.04.2003-10.02.2005)
majandus- ja kommunikatsiooniminister Andrus Ansip (13.09.2004-13.04.2005)
rahandusminister Tõnis Palts (10.04.2003-05.10.2003)
kaitseminister Jaak Jõerüüt (22.11.2004-13.04.2005)
regionaalminister Jaan Õunapuu (13.04.2004-13.04.2005)
majandus- ja kommunikatsiooniminister Meelis Atonen (10.04.2003-12.09.2004)
siseminister Margus Leivo
kaitseminister Margus Hanson (10.04.2003-22.11.2004)
minister Paul-Eerik Rummo