Varasemad valitsused

Valitsus 28.01.2002 - 10.04.2003

Päevad ametis: 438

Eesti Reformierakond, Eesti Keskerakond

Koalitsioonilepe

Ametivanne

Valitsuse number 42
Role Name
peaminister Siim Kallas
rahandusminister Harri Õunapuu
minister Toivo Asmer
kultuuriminister Margus Allikmaa (03.09.2002-10.04.2003)
siseminister Toomas Varek (10.02.2003-10.04.2003)
haridus- ja teadusminister (haridusminister) Mailis Rand (Reps)
minister Eldar Efendijev
kultuuriminister Signe Kivi (28.01.2002-29.08.2002)
siseminister Ain Seppik (28.01.2002-03.02.2003)
justiitsminister Märt Rask
majandus- ja kommunikatsiooniminister (majandusminister ning teede- ja sideminister) Liina Tõnisson
sotsiaalminister Siiri Oviir
kaitseminister Sven Mikser
põllumajandusminister Jaanus Marrandi
välisminister Kristiina Ojuland
keskkonnaminister Heiki Kranich