Varasemad valitsused

Valitsus 25.03.1999 - 28.01.2002

Päevad ametis: 1041

Isamaaliit, Eesti Reformierakond, Mõõdukad

Koalitsioonilepe

Ametivanne

Valitsuse number 41
Role Name
peaminister Mart Laar
rahandusminister Siim Kallas
minister Toivo Asmer
kultuuriminister Signe Kivi
siseminister Tarmo Loodus (09.11.1999-28.01.2002)
haridusminister Tõnis Lukas
minister Katrin Saks
majandusminister Henrik Hololei (15.10.2001-28.01.2002)
siseminister Jüri Mõis (25.03.1999-05.11.1999)
justiitsminister Märt Rask
teede- ja sideminister Toivo Jürgenson
majandusminister Mihkel Pärnoja (25.03.1999-05.10.2001)
sotsiaalminister Eiki Nestor
kaitseminister Jüri Luik
põllumajandusminister Ivari Padar
välisminister Toomas Hendrik Ilves
keskkonnaminister Heiki Kranich