Varasemad valitsused

Valitsus 17.03.1997 - 25.03.1999

Päevad ametis: 739

Koonderakonna ja Maarahva Ühendus

Valitsuse tegevuse põhieesmärgid 1997. ja 1998. aastaks

Ametivanne

Valitsuse number 40
Role Name
peaminister Mart Siimann
siseminister Olari Taal (29.01.1998-25.03.1999)
välisminister Toomas Hendrik Ilves (17.03.1997-14.10.1998)
kultuuriminister Jaak Allik
siseminister Robert Lepikson (05.05.1997-28.01.1998)
haridusminister Mait Klaassen
minister Andra Veidemann
majandusminister Jaak Leimann
siseminister Riivo Sinijärv (17.03.1997-29.04.1997)
justiitsminister Paul Varul
minister Peep Aru (07.04.1997-25.03.1999)
põllumajandusminister Andres Varik
sotsiaalminister Tiiu Aro
kaitseminister Andrus Öövel
teede- ja sideminister Raivo Vare
rahandusminister Mart Opmann
välisminister Raul Mälk (14.10.1998-25.03.1999)
keskkonnaminister Villu Reiljan