Varasemad valitsused

Valitsus 06.11.1995 - 17.03.1997

Päevad ametis: 498

Koonderakonna ja Maarahva ning Pensionäride ja Perede Ühendus, Eesti Reformierakond (kuni 1996)

Valitsuse tegevuse põhisuunad

Koalitsioonileping

Ametivanne

Valitsuse number 39
Role Name
peaminister Tiit Vähi
põllumajandusminister Ilmar Mändmets
sotsiaalminister Toomas Vilosius (06.11.1995-01.12.1996)
keskkonnaminister Villu Reiljan
minister Tiit Kubri
rahandusminister Mart Opmann
haridusminister Rein Loik (02.12.1996-17.03.1997)
välisminister Toomas Hendrik Ilves (02.12.1996-17.03.1997)
minister 6.11.1995-1.01.1996, kultuuriminister 1.01.1996-17.03.1997 Jaak Allik
teede- ja sideminister Raivo Vare (02.12.1996-17.03.1997)
minister 15.08.1996-1.12.1996, siseminister 1.12.1996-17.03.1997 Riivo Sinijärv (15.08.1996-17.03.1997)
kultuuri- ja haridusminister 6.11.1995-1.01.1996, haridusminister 1.01.1996-30.11.1996 Jaak Aaviksoo (06.11.1995-30.11.1996)
välisminister Siim Kallas (06.11.1995-22.11.1996)
majandusminister Jaak Leimann (02.12.1996-17.03.1997)
teede- ja sideminister Kalev Kukk (06.11.1995-30.11.1996)
siseminister Märt Rask (06.11.1995-01.12.1996)
justiitsminister Paul Varul
minister Andra Veidemann (09.12.1996-17.03.1997)
majandusminister Andres Lipstok (06.11.1995-30.11.1996)
sotsiaalminister Tiiu Aro (02.12.1996-17.03.1997)
kaitseminister Andrus Öövel
minister Endel Lippmaa (06.11.1995-06.08.1996)