Varasemad valitsused

Valitsus 17.04.1995 - 06.11.1995

Päevad ametis: 204

Koonderakonna ja Maarahva Ühendus, Keskerakond

Koonderakonna ja Maarahva Ühendus ning Keskerakonna valitsuskoalitsiooni programmilised põhiseisukohad

Ametivanne

Valitsuse number 38
Role Name
peaminister Tiit Vähi
siseminister Edgar Savisaar (17.04.1995-10.10.1995)
minister Ants Leemets
majandusminister Liina Tõnisson
sotsiaalminister Siiri Oviir
kultuuri- ja haridusminister Peeter Kreizberg
teede- ja sideminister Kalev Kallo
põllumajandusminister Ilmar Mändmets
välisminister Riivo Sinijärv
justiitsminister Paul Varul
rahandusminister Mart Opmann
minister Jaak Allik
kaitseminister Andrus Öövel
siseminister Tiit Vähi (11.10.1995-06.11.1995)
minister Endel Lippmaa
keskkonnaminister Villu Reiljan