Varasemad valitsused

Valitsus 22.10.1992 - 08.11.1994

Päevad ametis: 748

Isamaa, Eesti Rahvusliku Sõltumatuse partei, Mõõdukad

Koalitsioonilepe

Ametivanne

Role Name
peaminister Mart Laar
keskkonnaminister Andres Tarand
energeetikaminister Arvo Niitenberg
rahandusminister Andres Lipstok (28.06.1994-08.11.1994)
kaitseminister Enn Tupp (29.06.1994-08.11.1994)
sotsiaalminister Toomas Vilosius (21.09.1994-08.11.1994)
majandusminister Toivo Jürgenson (12.01.1994-08.11.1994)
minister 12.10.1993-27.06.1994, kultuuri- ja haridusminister 27.06.1994-8.11.1994 Peeter Olesk (12.10.1993-08.11.1994)
reformiminister Liia Hänni
rahandusminister Heiki Kranich (12.01.1994-21.06.1994)
kaitseminister Indrek Kannik (12.01.1994-23.05.1994)
sotsiaalminister Marju Lauristin (22.10.1992-20.09.1994)
majandusminister Toomas Sildmäe (08.02.1993-11.01.1994)
kultuuri- ja haridusminister Paul-Eerik Rummo (22.10.1992-21.06.1994)
rahandusminister Madis Üürike (22.10.1992-07.01.1994)
minister 8.12.1992-6.10.1993, kaitseminister 23.08.1993-7.01.1994, välisminister 7.01.1994-8.11.1994 Jüri Luik (08.12.1992-08.11.1994)
välisminister Trivimi Velliste (22.10.1992-07.01.1994)
majandusminister Ain Saarmann (22.10.1992-05.02.1993)
justiitsminister Urmas Arumäe (06.06.1994-08.11.1994)
siseminister Heiki Arike (15.12.1993-08.11.1994)
kaitseminister Hain Rebas (22.10.1992-05.08.1993)
teede- ja sideminister Andi Meister
põllumajandusminister Jaan Leetsaar
justiitsminister Kaido Kama (22.10.1992-23.05.1994)
siseminister Lagle Parek (22.10.1992-27.11.1993)