Varasemad valitsused

Valitsus 30.01.1992 - 22.10.1992

Päevad ametis: 267

Koonderakond

Valitsusprogramm, aprill 1992

Role Name
valitsuse esimees (peaminister) Tiit Vähi
üleminekuvalitsuse põllumajandusminister Aavo Mölder (19.02.1992-22.10.1992)
üleminekuvalitsuse riigiminister Uno Veering
üleminekuvalitsuse tööminister Arvo Kuddo
üleminekuvalitsuse kultuuriminister Märt Kubo
üleminekuvalitsuse transpordi- ja sideminister Enn Sarap
üleminekuvalitsuse rahandusminister Rein Miller
üleminekuvalitsuse haridusminister Rein Loik
üleminekuvalitsuse välisminister Jaan Manitski (06.04.1992-22.10.1992)
üleminekuvalitsuse majandusminister Heido Vitsur (30.01.1992-08.06.1992)
üleminekuvalitsuse tööstus- ja energeetikaminister Aksel Treimann
üleminekuvalitsuse siseminister Robert Närska
üleminekuvalitsuse justiitsminister Märt Rask
üleminekuvalitsuse välisminister Lennart Meri (30.01.1992-24.03.1992)
üleminekuvalitsuse kaubandusminister Andres Tamm (06.05.1992-22.10.1992)
üleminekuvalitsuse ehitusminister Jaan Kabin (18.06.1992-22.10.1992)
üleminekuvalitsuse sotsiaalhooldusminister Laur Karu (12.03.1992-22.10.1992)
üleminekuvalitsuse kaitseminister Ülo Uluots (18.06.1992-22.10.1992)
üleminekuvalitsuse minister Arvo Niitenberg (15.06.1992-22.10.1992)
üleminekuvalitsuse kaubandusminister Aleksander Sikkal (30.01.1992-22.04.1992)
üleminekuvalitsuse ehitusminister 30.01.1992-15.06.1992, üleminekuvalitsuse majandusminister 15.06.1992-21.10.1992 Olari Taal
üleminekuvalitsuse tervishoiuminister Andres Kork
üleminekuvalitsuse keskkonnaminister Tõnis Kaasik
üleminekuvalitsuse minister Klara Hallik (16.04.1992-22.10.1992)