Varasemad valitsused

Valitsus 03.04.1990 - 30.01.1992

Päevad ametis: 668

Rahvarinne, Koonderakond

Valitsuse tegevusprogramm

Role Name
üleminekuvalitsuse esimees (peaminister) Edgar Savisaar
üleminekuvalitsuse materiaalsete ressursside minister Aleksander Sikkal (17.04.1990-31.12.1991)
üleminekuvalitsuse ehitusminister Gennadi Golubkov (11.04.1990-30.01.1992)
üleminekuvalitsuse sotsiaalhooldusminister Siiri Oviir (25.04.1990-30.01.1992)
üleminekuvalitsuse kultuuriminister Lepo Sumera (10.04.1990-30.01.1992)
üleminekuvalitsuse minister Artur Kuznetsov (24.04.1990-29.11.1991)
üleminekuvalitsuse põllumajandusminister Harry Õunapuu (13.02.1991-30.01.1992)
üleminekuvalitsuse haridusminister Rein Loik (11.04.1990-30.01.1992)
üleminekuvalitsuse riigiminister Raivo Vare (17.04.1990-30.01.1992)
üleminekuvalitsuse tervishoiuminister Andres Ellamaa (10.04.1990-30.01.1992)
üleminekuvalitsuse majandusminister Jaak Leimann (11.04.1990-30.01.1992)
üleminekuvalitsuse transpordiminister (hiljem trandspordi- ja sideminister) Tiit Vähi (11.04.1990-30.01.1992)
üleminekuvalitsuse põllumajandusminister Vello Lind (07.05.1990-13.02.1991)
üleminekuvalitsuse justiitsminister Jüri Raidla (17.04.1990-30.01.1992)
üleminekuvalitsuse sotsiaalminister (hiljem tööminister) Arvo Kuddo (17.04.1990-30.01.1992)
üleminekuvalitsuse kaubandusminister Aleksander Sikkal (01.01.1992-30.01.1992)
üleminekuvalitsuse sideminister Toomas Sõmera (25.04.1990-20.06.1991)
üleminekuvalitsuse rahandusminister Rein Miller (07.05.1990-30.01.1992)
üleminekuvalitsuse keskkonnaminister Tõnis Kaasik (13.02.1991-30.01.1992)
üleminekuvalitsuse välisminister Lennart Meri (11.04.1990-30.01.1992)
üleminekuvalitsuse kaubandusminister Ants Laos (11.04.1990-31.12.1991)
üleminekuvalitsuse tööstus- ja energeetikaminister Jaak Tamm (25.04.1990-12.12.1991)
üleminekuvalitsuse siseminister Olev Laanjärv (17.04.1990-30.01.1992)
üleminekuvalitsuse keskkonnaminister Toomas Frey (11.04.1990-13.02.1991)
üleminekuvalitsuse minister Endel Lippmaa (11.04.1990-29.11.1991)