Varasemad valitsused

Valitsus 08.05.1971 - 20.06.1990

Päevad ametis: 6984

Role Name
peaministri asetäitja ja sõjaminister (kuni 03.04.1973, hiljem portfellita minister) Heinrich Mark (08.05.1971-01.03.1990)
sotsiaalminister Heino Valvur
portfellita minister Ants Pallop (25.04.1973-20.06.1990)
majandusminister kuni 24.08.1977, edasi portfellita minister Arvo Horm
haridusminister Johan Ungerson (05.06.1985-20.06.1990)
välisminister August Koern (08.05.1971-03.06.1982)
haridusminister Edgar Valter Saks (08.05.1971-11.04.1984)
portfellita minister Jaan Timusk (03.04.1973-20.06.1990)
põllutööminister Elmar Järvesoo
portfellita minister Olev Olesk (17.03.1986-20.06.1990)
kohtuminister August Kärsna (08.05.1971-08.02.1987)
teedeminister Mihkel Mathiesen (05.06.1985-20.06.1990)
finantsminister Ervin Jüri Nõmmera (24.08.1977-20.06.1990)
portfellita minister Ivar Paljak (05.06.1985-20.06.1990)
sõjaminister Avdy Andresson (03.04.1973-20.06.1990)
teedeminister Juhan (Johan) Käis (08.05.1971-12.11.1984)
siseminister Aksel Mark
portfellita minister Renate Kaasik
portfellita minister kuni 24.08.1977, seejärel majandusminister 24.08.1977-12.06.1983 Verner Hans Puurand (03.04.1973-12.06.1983)
peaministri asetäitja Enno Penno (01.03.1990-20.06.1990)