Varasemad valitsused

Valitsus 12.01.1953 - 01.01.1962

Päevad ametis: 3277

Valitsuse number 29
Role Name
peaministri asetäitja ja siseminister Johannes Sikkar (12.01.1953-22.08.1960)
portfellita minister Eduard Leetmaa (31.01.1959-01.01.1962)
portfellita minister Peeter Panksep (10.09.1956-01.01.1962)
haridusminister ja sotsiaalministri kohusetäitja (ei astunud ametisse) Gustav Suits (12.01.1953-23.05.1956)
välisminister ja kohtuministri kohusetäitja, haridusministri ja sotsiaalministri ülesannete täitja alates 14.01.1953 Aleksander Warma
majandusminister Oskar Lõvi (10.09.1956-01.01.1962)
portfellita minister Aksel Mark (10.09.1956-01.01.1962)
majandusminister ja teedeministri kohusetäitja Mihkel Truusööt (12.01.1953-10.09.1956)
portfellita minister Arvo Horm (10.09.1956-01.01.1962)
põllutööminister ja sõjaministri kohusetäitja, peaministri asetäitja asetäitja Tõnis Kint