Varasemad valitsused

Valitsus 18.09.1944 - 12.01.1953

Päevad ametis: 3039

Role Name
peaministri asetäitja, siseminister Otto Tief
teedeminister Johannes Pikkov (18.09.1944-03.09.1947)
minister, peaministri asetäitja ja välisministri ülesannetes (24.06.1949 määramine tühistatud) Hans Rebane (15.01.1945-24.06.1949)
rahaminister Hugo Pärtelpoeg (18.09.1944-29.04.1951)
minister (määramine tühistatud 24.06.1949) Johannes Nyman (27.10.1945-01.12.1945)
haridusminister Arnold Susi
sõjaminister Johan Holberg (18.09.1944-20.09.1944)
sotsiaalminister Voldemar Sumberg
minister (määramine tühistatud 24.06.1949) Artur Ekbaum (27.10.1945-01.12.1945)
kohtuminister Johannes Klesment
välisminister August Rei (18.09.1944-09.01.1945)
portfellita minister Artur Terras (20.04.1952-12.01.1953)
kaubandus- ja tööstusminister Rudolf Penno (18.09.1944-25.11.1951)
minister Juhan Kaarlimäe
portfellita minister, majandusministri ülesannete täitja, peaministri ülesannete täitja alates 22.04.1952 Johannes Sikkar (20.04.1952-12.01.1953)
põllutööminister Kaarel Liidak (18.09.1944-16.01.1945)